Florbalová škola Plzeň

Informace pro členy klubu Florbalová škola Plzeň

Velmi nás těší, že se chcete stát členy gorilí rodiny. Jsme plzeňský sportovní klub se jménem a s tradicí. Abychom vám usnadnili začátky působení ve Florbalové škole Plzeň, nabízíme přehledně všechny kroky a užitečné informace.

Přihlášky do klubu

> Co od vás potřebujeme vyplnit >
  • Přihlášku do Českého florbalu (slouží jako přihláška do klubu) a vyplněný souhlas GDPR

Přihlášku a souhlas GDPR (dostupné v části ke stažení), prosím, odevzdejte svému trenérovi na tréninku. Můžete je také poslat v příloze na e-mail: info@fbs-plzen.cz, nebo osobně doručit sekretáři klubu.

Členská sekce webu

Na základě odevzdaných přihlášek vám následně umožníme přístup do členské sekce webu. Přiřadíme vás a na uvedený kontaktní e-mail zašleme přihlašovací údaje nutné pro první přihlášení. Samotná členská sekce webu (intranet) je důležitý hlavní komunikační kanál klubu, kde najdete informace o trénincích (docházka, omluvenky), utkáních (nominace), klubových akcích apod. Pokud se vám nedaří do členské sekce přihlásit, tak nás neprodleně kontaktujte na e-mailu: info@fbs-plzen.cz

Členské příspěvky

Pomocí členské sekce webu vám zašleme informace o platbách. Svůj přehled plateb naleznete v členské sekci po přihlášení. Po kliknutí na písmenko i vpravo se dostanete k detailům platby, vč. variabilního a specifického symbolu, které umožní automatické spárování platby. Platba je rozložená do tří splátek v roce.

Zdravotní prohlídky hráčů

Každý hráč nebo hráčka má jednou za rok absolvovat zdravotní prohlídku. (Netýká se kategorie minipřípravka.) Po jejím úspěšném absolvování mu praktický nebo sportovní lékař potvrdí Posudek o zdravotní způsobilosti k tělesné výchově a sportu, bez něhož nesmí do utkání nastoupit. Tento formulář naleznete v části ke stažení nebo v samotných podrobných informacích o zdravotních prohlídkách. Najdete tu doporučení, jak postupovat, abyste měli včas prohlídku od lékaře potvrzenou. Potvrzený formulář odevzdávejte trenérovi na tréninku, sekretáři klubu nebo jej zašlete v příloze na e-mail: info@fbs-plzen.cz. Po odevzdání bude datum expirace prohlídky zaevidováno v profilu v členské sekci. 

Oblečení a dresy klubu

Povinnou součástí vybavení hráče nebo hráčky od kategorie elévů výš jsou klubové dresy (2ks bílý a oranžový, resp. od dorostu výše oranžový a černý), kraťasy a podkolenky. Komplet nebo jeho části objednávejte po dohodě s trenérem. Při výběru dresu doporučujeme osobní vyzkoušení velikosti. V členské části klubu máte možnost vybírat i věci z fanshopu (klubová trika, čepice, šály ad.).

Obrázky

Pro hru a trénink důrazně doporučujeme zejména u mládeže nošení ochranných brýlí. Florbalová hůl (s certifikátem IFF), omotávka a boty jsou dle výběru hráče. Doporučujeme se poradit s trenéry nebo s odborně proškoleným personálem v obchodech (např. Florballand).

  • Pro kategorii minipřípravka a přípravka máme klubové sady dresů připravené zvlášť. Není nutné je dětem pořizovat.

Klubové slevy

Díky našim partnerům a sponzorům klubu máte možnost jako členové Florbalové školy Plzeň využít jejich slevy a výhodné nabídky. Florbalové vybavení pohodlně nakoupíte v Plzni v obchodě Florballand (naproti obchodnímu centru Plaza v Přemyslově ulici) se slevou 20 %.