Gorily Plzeň - Florbal

Soustředění

týmové soustředění - 2020

Letní soustředění klubu proběhne ve Jindřichově Hradci v časnějším termínu, a to už od 3. do 8. srpna 2020. Jste přihlášeni?

Soustředění je určeno pro kategorie elévové, mladší žáci, starší žáci a dorost (pro sezónu 2020-2021). Po dohodě s trenéry lze vzít na soustředění i talentované děti z přípravky. Záleží na domluvě.

Termín: 3.8.-8.8.2020

Místo: Jindřichův hradec

  • Přihlášky posílejte na klubový e-mail: info@fbs-plzen.cz (vyplňte do e-mailu: jméno, příjmení, kategorii, zařadíme vás v členské sekci do kategorie Soustředění 2020)
  • Pokyny k platbě budou zveřejněny na klubovém intranetu v členské sekci, platí se 4400 Kč za osobu.
  • Podrobnosti k odjezdu a k pobytu budou zveřejněny přihlášeným.

Co je v ceně?

Město Jindřichův Hradec disponuje velmi kvalitním zázemím pro sport, máme je odzkoušené z posledních let. Budeme využívat halu i tělocvičnu, v místě je bazén a další sportoviště. Ubytování hráčů je v domově mládeže. K dispozici bude i jídelna a v ní plná penze. Naši mladí sportovci budou mít vynikající podmínky pro přípravu. Jindřichův Hradec má také výborné kulturní zázemí (hrad a zámek) a je tu další vyžití (koupaliště, řeka, úzkokolejka), takže nudy se rozhodně nebojíme.

Obrázky

Soustředění bude vykročením do nové sezóny, kde nás čeká v mládežnických kategoriích mnoho náročných turnajů a chceme uspět i v ligových soutěžích Českého florbalu. Účast každého je dobrovolná, ale význam soustřední pro kolektiv a jeho nastavení je nesporný. Očekáváme hojnou účast!