Florbalová škola Plzeň

Základní informace

V soutěžním ročníku 2019/2020 působí Starší žáci v soutěži Liga starších žáků - skupina 1, bílí, oranžoví.

Trenéři

  • Matěj Surák hlavní trenér
  • Petr Torma
  • Tomáš Suchý
  • Libor Bolda

> kontakty na trenéry <

Informace k zápasům

Pro zápasy si vyhrazujte vždy raději celý víkend. Je možné, že v rámci soboty-neděle pořadatel změní hrací den. Na turnaj noste každý oba dresy (oranžové, bílé), týmové kraťasy, podkolenky. S sebou mějte každý kartičku pojištěnce.

Bílí

Poslední odehrané zápasy

  • 28.9.2019 - MSH III (Lokomotiva III), Plzeň-Slovany (Florbal Sokolov 6:2, FBC Plzeň blue 9:2, USK Akademik Cheb 2:1 sn) detail
  • 12.10.2019 - ZŠ Františkovy Lázně (FBC Plzeň blue 3:2, FBC Rokycany 7:0, USK Akademik Cheb 2:0) detail
  • 27.10.2019 - HMS Karlovy Vary (FBC Plzeň blue 5:2, Florbal Sokolov 10:0, USK Akademik Cheb 2:3 pn) detail
  • 1.11.2019 - přátelsky Praha (FBŠ Bohemians 6:6)
  • 9.11.2019 - Plzeň, Hala Slavia VŠ (FB Hurrican Karlovy Vary Black 1:0, FBŠ Slavia Plzeň 4:0, USK Akademik Cheb 2:3) detail
  • 23.11.2019 - ZŠ Františkovy Lázně (FBŠ Slavia Plzeň 2:2, Florbal Sokolov 6:0, FBC Plzeň blue 2:3 pn) detail
  • 7.12.2019 - ZČU (FB Hurrican Karlovy Vary Black 6:1, FBC Plzeň blue 6:0, FBŠ Slavia Plzeň 5:1) detail

Nejbližší zápasy

  • 18.-19.1.2020 - hala, místo - hlášenka - sraz hh:mm na místě (soupeři: , další zápas dle umístění)

> Nominace > dd.1.2020

Brankáři: x - Hráči: x

Omluveni: x

Další zápasy

  • 1.-2.2.2020 -
  • 15.-16.2.2020 -
  • 29.2.-1.3.2020 -
  • 21.-22.3.2020 -
  • 4.4.2020 - pořádáme (!)

ORANŽOVÍ

Poslední odehrané zápasy

  • 28.9.2019 - SH Kdyně (FBC Rokycany 0:4, Go-Go Horšovský Týn 5:6, FBC Plzeň white 2:6) detail
  • 12.10.2019 - SH ZŠ Čapkova Klatovy (TJ Tlučná 0:4, Sport Club Klatovy 4:4, FB Hurrican Karlovy Vary White 10:4) detail
  • 26.10.2019 - ZČU Plzeň (FBC Plzeň white 3:7, FBC Rokycany 5:3, Florbal Slavoj Tachov 2:5) detail
  • 1.11.2019 - přátelsky Praha (FBŠ Bohemians 6:6)
  • 10.11.2019 - HMS Karlovy Vary - (FbC Plzeň white 4:1, FB Hurrican Karlovy Vary White 5:3, Go-Go Horšovský Týn 5:2) detail
  • 24.11.2019 - SH ZŠ Kdyně - (Go-Go Horšovský Týn 6:6, FBC Plzeň white 3:4, TJ Tlučná 1:3) detail
  • 7.12.2019 - MSH Lokomotiva Plzeň (FBC Plzeň white 2:5, TJ Tlučná 4:6, Florbal Slavoj Tachov 2:8) detail

Nejbližší zápasy

  • 18.-19.1.2020 - pořádáme (!) - hala, místo - hlášenka - sraz hh:mm na místě (soupeři:)

> Nominace > dd.1.2020

Brankáři: x - Hráči: x

Omluveni:

Další zápasy

  • 1.-2.2.2020 -
  • 15.-16.2.2020 -
  • 29.2.-1.3.2020 -
  • 21.-22.3.2020 - pořádáme (!)
  • 4.4.2020 -

Plánované Open turnaje

  • Prague Floorball Cup /3.-5.1.2020/
  • Brno Open Game /18.-21.6.2020/
  • Prague Games /8.-11.7.2020/

Soupiska

12

Vojtěch Němeček

24.02.2005

70

Patrik Hranáč

21.03.2005

2

Tomáš Lang

02.06.2005

16

Jan Hrubý

16.06.2005

93

Martin Rybař

24.06.2005

15

Dominik Buranský

25.06.2005

11

Jan Adamčík

20.07.2005

99

Marek Schober

11.11.1111

17

Jan Šik

15.09.2005

99

Filip Šrámek

23.09.2005

19

Patrik Hájek

20.10.2005

81

Václav Vápeník

01.11.2005

32

Vítek Vyčíchlo

19.12.2005

77

Filip Koláček

12.01.2006

6

Martin Sadílek

31.01.2006

99

Ondřej Paták

03.03.2006

26

Adam Skounic

07.03.2006

94

Lukáš Fischer

17.03.2006

42

Tadeáš Tobiáš

03.04.2006

40

Vojtěch Bartsch

20.04.2006

87

Adam Gašpar

08.05.2006

99

Jonáš Holeček

04.08.2006

54

Vlastimil Pinčák

14.08.2006

68

Jan Kirpal

03.10.2006

95

Tomáš Kloud

14.11.2006

64

Robert Polanský

28.11.2006

10

Matěj Kubeš

27.12.2006

4

Jakub Jíša

09.01.2006

Tabulka

Načítám...

Statistiky

Načítám...

Starší žáci

Další články