Florbalová škola Plzeň

Tréninky

Rozpis tréninků > od prosince 2019

Upozorňujeme, že po zahájení provozu haly na ZČU se rozpis tréninků upravuje takto:

Minipřípravka (ročníky 2013 a mladší)

trenér: Filip Tábořík > asistenti: Tomáš Bártík, Lukáš Skopeček, Stanislav Nedvěd > kontakty na trenéry >

středa 33. ZŠ 14:30 – 15:30

Pozn.: V případě zájmu je možné navštěvovat po dohodě s trenérem tréninky přípravky.

Přípravka (ročníky 2011-2012)

trenér: Filip Tábořík > asistenti: Tomáš Bártík, Lukáš Skopeček, Stanislav Nedvěd > kontakty na trenéry >

pondělí 33. ZŠ 14:30 – 15:30
středa 33. ZŠ 15:30 – 16:30

Elévové (ročníky 2009-2010)

trenér: Tomáš Janouškovec > asistent: Petr Procházka ml., Tomáš Procházka > kontakty na trenéry >

pondělí 33. ZŠ 15:30 – 17:00
středa 33. ZŠ 16:00 – 17:00
pátek ZČU 15:30 – 17:00

Pozn.: V pátek trénují elévové společně s mladšími žáky.

Mladší žáci (ročníky 2007-2008)

trenér: Karel Altman > asistenti: Libor Bolda, Pavlína Kosťová, Matěj Surák, Petr Torma > kontakty na trenéry >

úterý Prazdroj 15:00 – 16:30
čtvrtek 33. ZŠ 16:00 – 17:00
pátek ZČU 15:30 – 17:00

Pozn.: V pátek trénují mladší žáci společně s elévy. 

Starší žáci (ročníky 2005-2006)

trenéři: Matěj Surák, Tomáš Suchý > asistenti: Petr Torma, Libor Bolda > kontakty na trenéry >

úterý Prazdroj 17:00 – 19:00
čtvrtek ZČU 16:30 – 18:00
pátek ZČU 17:00 – 19:00

Dorostenci (ročníky 2003-2004)

trenér: Petr Procházka > asistenti Matěj Surák, Petr Torma > kontakty na trenéry >

úterý Prazdroj 17:00 – 19:00
středa 33. ZŠ 19:00 – 20:30
pátek ZČU 17:00 – 19:00

Junioři (ročníky 2002-2001)

pozn.: Junioři trénují společně s muži

trenér juniorů: Petr Tábořík > asistenti: Matěj Surák, Petr Torma > kontakty na trenéry >

úterý Prazdroj 19:00 – 21:00
čtvrtek Prazdroj 19:30 – 21:00
pátek ZČU 19:00 – 20:30

Muži (A-tým, B-tým)

trenéři mužů: Miroslav Čechura (A tým), Jiří Trnka (B tým) > asistenti: Roman Surák, Stanislav Nedvěd, Tomáš Janouškovec > kontakty na trenéry >

úterý Prazdroj 19:00 – 21:00
čtvrtek Prazdroj 19:30 – 21:00
pátek ZČU 19:00 – 20:30

Brankáři (všechny kategorie mládeže)

trenéři: Stanislav Nedvěd > asistenti: Filip Šik, Ondřej Motl > kontakty na trenéry >

středa 33. ZŠ 16:30 - 17:30