Gorily Plzeň - Florbal

Tréninky

Rozpis tréninků >

Od 17.5.2021 startuje letní příprava

Od pondělí 17. května 2021 jdeme do letní přípravy. Část se odehraje venku, ale 1x týdně zařazujeme u vybraných kategorií halu.

Doporučujeme všem hráčům, aby si i v domácích podmínkách brali do ruky florbalku, hráli s míčkem (pokud to jen trochu jde, využít můžete i naši GorilaTV) a aby dál chodili ven a sportovali, byli na čerstvém vzduchu.

Pozor! > V uvedených časech tréninků mohou ještě nastat změny nebo úpravy hodin. Sledujte, prosím, informace zasílané klubem a naše sociální sítě. >

Minipřípravka (ročníky 2015 a mladší)

trenér: Ondřej Budek > asistenti: Jan Felkl, Stanislav Nedvěd > kontakty na trenéry >

středa 33. ZŠ 16:00 – 17:00

Pozn.: V případě zájmu je možné navštěvovat po dohodě s trenérem tréninky přípravky.

Přípravka 33. ZŠ (ročníky 2013-2014)

trenér: Stanislav Nedvěd > asistenti: Filip Tábořík > kontakty na trenéry >

pondělí 33. ZŠ 16:00 - 17:00
středa 33. ZŠ 16:00 - 17:30

Kroužek Malesice (ročníky 2008-2016)

trenér: Libor Bolda > asistenti: Kateřina Panzerová - > kontakty na trenéry >

čtvrtek Malesický Dvůr 15:15 - 16:45

Kroužek Vejprnice (ročníky 2008-2014)

trenér: Filip Šik, Anna Suráková > asistenti: Ondřej Sihelský - > kontakty na trenéry >

úterý ZŠ Vejprnice 15:20 - 16:20

Elévové (ročníky 2011-2012)

trenér: Tomáš Suchý > asistent: Ondřej Budek > kontakty na trenéry >

pondělí 33. ZŠ 17:00 - 18:00
středa 33. ZŠ 17:30 – 18:30
pátek ZČU 15:30 – 17:00

Pozn.: V pátek trénují elévové společně s mladšími žáky.

Mladší žáci (ročníky 2009-2010)

trenér: Karel Altman > asistent: Libor Bolda > kontakty na trenéry >

úterý 33. ZŠ 16:00 – 17:30
čtvrtek 33. ZŠ 16:00 – 17:30
pátek Area D 16:00 – 17:00

Pozn.: V pátek trénují mladší žáci společně s elévy.

Starší žáci (ročníky 2007-2008)

trenéři: Matěj Surák > asistenti: Petr Torma, Libor Bolda > kontakty na trenéry >

úterý 33. ZŠ 17:30 – 19:00
čtvrtek 33. ZŠ 17:30 – 19:00
pátek Area D 17:00 – 19:00 (dle skupin)

Dorostenci (ročníky 2005-2006)

trenér: Matěj Surák > asistenti Matěj Voborník, Petr Torma > kontakty na trenéry >

úterý 33. ZŠ 17:30 – 19:00
čtvrtek 33. ZŠ 17:30 – 19:00
pátek Area D 17:00 – 19:00 (dle skupin)

Junioři (ročníky 2003-2004)

pozn.: Junioři trénují společně s muži.

trenér juniorů: Petr Procházka > asistenti: - > kontakty na trenéry >

úterý Prazdroj 19:30 – 21:00
čtvrtek Prazdroj 19:30 – 21:00
pátek ZČU 18:30 – 20:00

Muži (A-tým, B-tým)

trenéři mužů: Roman Surák (A tým), Jiří Trnka (B tým) > asistenti: Stanislav Nedvěd, Petr Torma > kontakty na trenéry >

úterý Prazdroj 19:30 – 21:00
čtvrtek Prazdroj 19:30 – 21:00
čtvrtek Lokomotiva, hala 1 20:30 – 22:00
pátek ZČU 18:30 – 20:00

Brankáři (všechny kategorie mládeže)

trenéři: Stanislav Nedvěd > asistenti: Ondřej Motl, Filip Šik > kontakty na trenéry >

úterý Prazdroj 16:30 – 18:00